Ročenka NEVESTA 2017: Skutočné romantické čítanie v luxusnom prevedení

Svadba. Pre ženy, s dušou dievčaťa, je stelesnením lásky a romantiky. Väčšina z nás si ju predstavuje vo veľkých bielych šatách a s ďalšími tradičnými symbolmi, ako sú obrúčky, obrad v kostole či svadobná torta. Možno ako prvé, čo vám napadne, že si musíte zaobstarať, skôr ako sa začnú všetky prípravy, je časopis...
clanok_rocenky-kopie
Svadobný časopis, ktorý si budete listovať večer pred spaním, pri rannej káve, ale aj cez obedňajšiu prestávku... Jasné, vieme, že všetko je na webe. No uznajte, že hľadieť do notebooku alebo skrolovať na displeji nie je ani zďaleka také romantické, ako čítať časopis. No musí byť dosť hrubý na to, aby ste sa ho rýchlo nenasýtili, aby ste v ňom aj po mesiaci, alebo polroku, mali stále čo objavovať, aby vás inšpiroval a nabádal vniesť do vašej svadby niečo nové, neopozerané...

Vždy som snívala pri fotení svadobných príprav tej-ktorej nevesty, aby pri česaní a líčení mala položené ruky s tou krásnou svadobnou manikúrou na našom časopise Nevesta... Prvých päť rokov to nebolo možné, lebo veru žiadnu nenapadlo zobrať si na tieto ranné "chystačky" iPad. K tomuto skrášľovaciemu rituálu jednoducho patrí tlačený svadobný časopis. Vychádzali sme len on-line a neustále ste sa nás pýtali, kedy si budete môcť časopis kúpiť v tlačenej verzii... Na všetko dobré sa "chvíľu" čaká, ale dočkali ste sa! 

Garde sa vymenilo: Ročenka NEVESTA 2017 tentoraz čaká na vás! V stánkoch PNS na celom Slovensku, a dokonca si môžete vybrať z dvoch tituliek!

tinka_fredy

Ročenka je skvelou spoločníčkou aj na "kočíkových" prechádzkach. Pre tie, ktoré si trošku zmenili poradie tých naj životných udalostí... :) 

A čo v nej nájdete? 

Nemôžem napísať, že to najlepšie z najlepšieho, čo sme doteraz vytvorili, lebo to by musela mať najmenej 1 000 strán (pri všetkej skromnosti) :) Nájdete v nej naše srdcovky - napríklad reportáž zo Chateau Herálec, rozprávkový editoriál so Sárou Witt (teraz už so svetovou modelkou, vtedy ešte s mladučkou nádejnou modelkou) či obsažný článok o svadobnej etikete... a mnoho, mnoho krásnych foto a tém. Pri stavaní obsahu sme sa držali tradície - že NEVESTA musí mať oblečené niečo nové, staré a modré. Keď si ju prelistujete, pochopíte :) 

Foto: nevesta.sk
Kristína  | 3.2.2017, 20:00