Všetko najlepšie k narodeninám, časopis NEVESTA!

Keďže máš práve dnes 6 rokov, je jasné, že Tvoje slovo má už nejakú váhu! Stále sa okolo Teba niečo deje (jasné, veď si veľmi spoločenský typ) a si zaťažený na krásne modelky. Už sme si zvykli, že sa Ti stále musíme venovať, občas nás aj potrápiš svojou neustálou túžbou po dokonalosti, no my vieme, že to je práve jedna z tých vlastností, vďaka ktorým rastieš. No napriek všetkému, keď sa obzrieme späť, cítime len radosť! Milý časopis Nevesta, práve sa začína oslava Tvojich narodenín a my Ti želáme všetko najlepšie!
titulka_evkin


Takto by som sa asi prihovorila nášmu časopisu, ak by to bol malý šesťročný chlapec alebo dievčatko a potom by som ho/ju silno objala. No nie je to možné, pretože náš časopis je stvorenie virtuálne, čo mu ale neuberá na moci, ktorú nad nami má :) Presne ako dieťa - sú chvíle obyčajné, keď si zabúdate uvedomovať, aké zlatíčko pri sebe máte. A potom príde moment, keď zrazu vidíte jeho výnimočnosť. Pre nás - pre celý team časopisu Nevesta taký moment práve nastal. Vydávame nové číslo a zároveň oslavujeme 6 rokov, počas ktorých časopis môžu čitateľky listovať.


Jesenné on-line číslo časopisu Nevesta je (opäť) výnimočné - je nabité tvorivou energiou nespočetného množstva ľudí. Je plné emócií, nápadov, úžasného nasadenia a aj starostí, za ktoré sme však vďační, pretože tie nás formujú a posúvajú ďalej.
Ak chcete nahliadnuť za oponu našej tvorby, pozrite si deň, ktorý patril víťazke súťaže Tvár nevesta.sk s Mary Kay Janke Bilotti:
Fotodeň s víťazkou súťaže Tvár nevesta.sk s Mary Kay 2017 Janou Bilotti


Modelky: 

Jana Bilotti - Víťazka súťaže Tvár nevesta.sk s Mary Kay 2017

Simona S./ Exit model management 

Foto: Chriss by nevesta.sk
Svadobné video: PANAMERA motion pictures, Jozef Žitňanský
Backstage foto: Veronika Wachal by nevesta.sk
Miesto svadobného fotenia: Zámocký hotel Galicia Nueva**** 
Líčenie: Kriszta Tatár 
Vlasový styling: István Farkas/ BADroom - Hair Salon & Academy
Svadobné šaty: Svadobný salón WEM 
Kvety, kytica a dekorácie: Flover.sk


Predstavujeme titulku jesenného on-line čísla časopisu Nevesta:2_2017_titulka_clanokJanka je pôvabná žena, ktorá okrem dekoratívnej kozmetiky Mary Kay vyhrala aj fotenie titulky, ktoré sme uskutočnili v krásnom Zámockom hoteli Galicia Nueva. Okrem titulky bude Tvári nevesta.sk s Mary Kay patriť v časopise aj cover story a interview. 
Janke kontrovala krásna modelka Simona, ktorá mala v svadobných šatách snáď tisíc tvárí, a to sme s radosťou využili.

Ako inak, fotenie titulky bola úloha pre fotografku Chriss, tvorivú dušu nášho teamu, ktorá od vzniku časopisu prenáša svoje videnie krásy na fotografie.

 Obklopená fotoaparátmi a objektívmi bola rovnako ďalšia kreatívna žena, ktorá sa našla vo fotení svadieb - fotografka Veronika Wachal. Neunikol jej žiaden detail z príprav - všetky fotky z backstage vznikli práve vďaka nej.
 

O vlasový styling modeliek sa postaral skvelý kaderník István Farkas, a mal to s nami veru ťažké... raz sme chceli vlny, inokedy hladký účes. No zvládol to s nadhľadom a trpezlivosťou profesionála. Vizážistka Kriszta Tatár pôsobí nenápadne, no s líčidlami to vie neskutočne, pretože žena v jej rukách sa naozaj mení na krásku z titulky. 


Janka má na titulke oblečené svadobné šaty zo salónu Wem - sú to šaty, ktoré doslova súznia s telom nevesty. Niet divu, pretože Majka Miklánková, ktorá obliekala Janku aj na jej svadbu, presne vedela, čo jej pristane! 


Agentúra Flover.sk - to je tajomné dievča s kvetinami, ktoré nám vytvorí vždy viac, než očakávame a vždy to dopadne nadmieru dobre! Pridala krásne tanieriky, koláčiky a tortičku a fotenie v štýle Márie Antoinetty sa mohlo začať! 


Celý deň s nami prežil a zaznamenal kreatívny team štúdia PANAMERA motion pictures - profesionáli, ktorí sú v dokonalom súlade. Takmer ich nevnímate a potom zistíte, že boli všade!


A všetko sa udialo v priestoroch luxusného hotela Galicia Nueva. Veľkolepá sála a freskový salón... Miesta, kde si viem predstaviť naozaj krásnu svadobnú oslavu.A ku všetkému sme prispeli aj my, inak vždy "behind the scenes":

vyrocie_back_4


vyrocie_back_5


vyrocie_back_3

Tešíte sa na nové jesenné vydanie on-line časopisu Nevesta tak ako my?

Sledujte nás, nové číslo vychádza už dnes!Eva Grznáriková | 11.11.2017, 14:00