Sareh Nouri: Svadobné šaty inšpirované Labutím jazerom

Už od malička milovala svadobné šaty a rozhodnutie vytvoriť vlastnú svadobnú líniu prišlo vtedy, keď plánovala svoju svadbu. Sareh bola veľmi frustrovaná, lebo nemohla nájsť „tie pravé“, ktoré by boli zároveň sofistikované a tradičné, éterické a elegantné. A tak sa v zúfalstve rozhodla navrhnúť vlastné šaty. Vytvorila šaty svojich snov a odvtedy sa snaží každej neveste splniť jej predstavu o dokonalosti. A táto krásna zbierka je toho dôkazom...
titulka

Sareh Nuori: Jarná kolekcia „Swan Lake“ 2019

Kontrastné textúry sa zblížili v nádhernej kolekcii svadobných šiat inšpirovanej baletom Labutie jazero. Strihy šiat vychádzajú z tanca; z pohybu, ktorý dá neveste pocit bezstarostnosti a elegancie – dramatické plisované sukne a volány, zložité detaily a čisté a ostré siluety sú toho dôkazom. Sareh pracuje s niekoľkými špičkovými salónmi, dizajnérmi a nevestami, pričom všetci formujú podobu výsledného diela. Aj najnovšia kolekcia je navrhnutá tak, aby interpretovala bezúhonnú krásu nevesty, harmóniu tela a duše v oživení baletného odkazu. Samozrejme, nemusíte byť balerína, aby ste tieto výtvory dokázali oceniť. Oni sami si získajú váš obdiv vďaka čistým líniám, ktoré zdokonaľujú ženskú formu a vy tak budete bez námahy pôvabná a krásna.
 Viac o kolekcii Sareh Nouri sa dozviete aj v nasledujúcom vydaní časopisu Nevesta:
10

Ďalej by vás mohlo zaujímať:

Pronovias Fashion Show? Atmosféra je vždy očarujúca, hovorí majiteľka salónu Nicole
Georges Hobeika: Svadobné šaty inšpirované kráľovnou kvetov - ružou
Nová kolekcia Atelier Pronovias na rok 2019 je tu!
Ikonická značka Oscar de la Renta prekvapila svadobnou kolekciou na rok 2019!
Svadobné šaty Elie Saab: Inšpirované cisárovnou Sissi


1

11

12

13

14

2

3

4

5

6

7

8

9

Kvalitné materiály predstavujú silu šiat so správnou kombináciou vznešenosti a elegancie, ktoré stelesňujú vlastnosti labutej princeznej. Chcete sa ňou stať aj vy?


Foto:
Sareh Nouri
Katarína Mikulcová | 25.4.2019, 16:00