Andrea Hawkes: Takto budú vyzerať svadobné šaty v roku 2020!

Síce sme iba prednedávnom privítali rok 2019, svetlo svetla uzrelo už niekoľko svadobných kolekcií na rok 2020. Jednou z nich je kolekcia s príznačným názvom „Identity“ od módnej návrhárky Andrey Hawkes. Snehovobiele šaty a výrazná farebná kulisa, ktorá nechala vyniknúť ich krásu – tak vyzerajú fotografie z kampane svadobných šiat. Tie sú navrhnuté tak, aby odzrkadľovali identitu a jedinečnosť každej nevesty. Príjemná elegancia v bielom šate, ktorú musíte vidieť!
titulka

Andrea Hawkes – londýnska návrhárka s bohatými skúsenosťami

Andrea sa špecializuje na moderné a jednoduché svadobné návrhy. Všetky kolekcie sú vytvorené s precíznosťou a využitím prírodných hodvábnych tkanín, krásnej francúzskej čipky a jemných korálikov a flitrov. Andrea navrhuje klasické svadobné šaty s moderným dizajnom, pričom sústreďuje pozornosť na povrchové úpravy a detaily, ktoré vytvárajú jednoduchú, ale silnú estetiku. 


1

Andrea Hawkes: Svadobná kolekcia 2020

Splývavé línie a dôraz na ženské krivky vniesla do kolekcie britská návrhárka Andrea Hawkes, ktorá sa na svadobnom trhu pohybuje už od roku 2014. Je zástankyňou minimalistickej estetiky a dáva prednosť prírodným tkaninám bez korzetov, avšak s použitím tradičných šicích techník a povrchových úprav. Každý model je šitý na mieru, ba dokonca sa návrhárka neveste prispôsobuje aj tým, že vytvorí bavlnený prototyp svadobných šiat, ktorý jej ukáže ešte pred strihaním oblečenia na hodvábe. Sama návrhárka tvrdí: „Byť svadobným návrhárom, ktorého si cenia, je mimoriadne dôležité a inšpirujúce. Pracujem so skúseným a talentovaným tímom, ktorý si cení a chápe môj osobný prístup ku každej neveste.“ 

Rok 2020 vyzerá vo svadobnej móde naozaj sľubne! Aký názor máte vy?


15

Ďalej by vás mohlo zaujímať:

Svadobné šaty Solo Merav: Inšpirované štýlom art déco
Družičky, toto sú najkrajšie šaty a trendy na rok 2019!
Svadobné šaty Savin London: Krása londýnskej svadobnej módy
Svadobné šaty Lee Grebenau sa pýšia najkrajšími ručnými výšivkami
Eisen Stein: Svadobné šaty pre nežné dievčatko


14

9

10

11

12

13

16

17

18

2

3

4

5

8

7


Foto:
Andrea Hawkes
Katarína Mikulcová | 23.4.2019, 15:00