|

City Gym Prešov

ZOC MAX, Vihorlatská 2/A
Prešov

Tel.:

 +421 907 390 204, +421 917 830 888

Email:

 citygym@citygym.sk

Web:

 www.citygym.sk

Kontaktná osoba:

Bc. Ivan Jaščur

Otváracie hodiny:

Po-Pi:  7,00-21,00

So-Ne: 8,00-21,00

Poskytované služby:

POSILŇOVŇA

 

...vyzerať a cítiť sa dobre... začnite u nás!

 

V našom fitness centre nájdete rozsiahlu cardio zónu s 15-timi stanovištami. Náročnejšiu klientelu určite zaujme rada najmodernejších posilňovacích a wellness strojov od firmy Technogym a INSPORTLINE, ktoré vďaka hydraulicky nastaviteľným sedačkám, ergonomickým rúčkam a dokonalej biomechanike pohybu umožnia cvičiť v najvyššom štandarde a pohodlí. Príjemný pocit z cvičenia umocní odborne zaškolený a veľmi ústretový personál. Objavíte zdravý životný štýl, zahrňajúci pravidelné fyzické aktivity a budete sa jednoducho cítiť lepšie.

Fyzické zdravie nie je iba budovanie svalstva, ide aj o držanie tela a koordinácie pohybov. Efektívny cvičebný program by mal podporovať správne držanie tela a ohybnosť naťahovaním aj zvyšovaním sily svalstva.

 

AEROBIK

 

Aktuálna ponuka kurzov:

 • ZUMBA - Zumba je tanečná fitness hodina plná energie, skvelej hudby a dobrej nálady. Kombinuje dynamickú latinsko-americkú hudbu a latinsko-americké tance spolu s aeróbnymi pohybmi. Využíva tance ako Salsa, Merengue, Cumbia, Reaggaeton, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dance a omnoho viac... Sexy a energické latino rytmy vytvárajú PÁRTY ATMOSFÉRU, ktorá vás strhne do víru pohybu a zaručene vám zdvihne náladu! Choreografie striedajú pomalé a rýchle rytmy na princípe intervalového tréningu s cieľom spaľovať tuky, vyformovať a posilniť celé telo. Zameriavajú sa na problémové svalové partie ako zadok, nohy, ruky, brucho ... vytancujete 500 - 1000 kcal /hod. a  napriek únave domov odchádzate šťastní.
 • Hip hop dance aerobic - zábavná tanečná hodina, využívajú sa rôzne tanečné a aerobikové štýly. Zamerané na zlepšenie koordinácie, zvýšenie kondície a zlepšenie nálady.
 • Fit ball - Posilňovacie cvičenie, ktoré je kombináciou aeróbneho cvičenia a posilňovacích cvikov realizovaních pomocou fit lopty, zamerané na správne držanie tela, spevnenie svalstva celého tela, zlepšenie kondície a spaľovanie tukov.
 • Tae.bo - Súbor cvičení, ktoré v sebe nesú prvky bojových umení, boxu i aerobiku zameraných na odbúravanie tuku, spevnenie svalov a zlepšenie kondície. Cvičenie sa zameriava na celé vaše telo komplexne, za hodinový tréning precvičíte všetky dôležité partie, zmenšíte tukovú zásobu a skvalitníte si vlastnú ohybnosť.
 • Body form, Body workout - Aeróbne posilňovacie cvičenie, striedanie intervalu posilňovania s intervalom jednoduchej kombinácie aeróbneho cvičenia. Podstatou je formovanie postavy, posilňovanie svalstva celého tela a zlepšenie fyzickej kondície, pričom dochádza k vyššiemu spaľovaniu tukov.
 • Pilates - Skupinové  cvičenie zamerané na rovnomerné vytvarovanie postavy, udržanie telesnej kondície, zlepšenie pohybového aparátu, ako aj zdokonalenie správneho postoja i pohybovej koordinácie. Súčasťou lekcie je aj zaradenie strečingových cvičení keďže napomáhajú k udržiavaniu svalovej ohybnosti a tým predchádzaniu úrazov.
 • Indoor cycling - je najmodernejší druh skupinovej aerobnej záťaže na stacionárnom bicykli, ktorá šetrí kĺby a spaľuje tukové zásoby. Motivujúca hudba, striedanie záťaže a relaxácie, technika dýchania a odborné vedenie inštruktora posilňuje nielen nohy, ale taktiež paže, ramená a chrbát. Táto nová aktivita umožňuje ľudom všetkých vekových kategórií a výkonnostných úrovní rozvíjať aerobnú kapacitu a tým zároveň upevňovať svoje zdravie. Výskumy preukázali, že sa pri nej spáli 12x viac kalórii, ako pri aerobiku, precvičí všetky partie tela a pri tom iba minimálne zaťaží kĺby.

 Vyhľadávanie

nedeľa, 24. októbra 2021
meniny má Kvetoslava

Prihlásenie

Meno
Heslo
 
Prihlás sa
Zabudol som heslo >>  
 • iconhttps://www.google.com/accounts/o8/id
 • iconhttps://graph.facebook.com/oauth
 • iconhttp://username.blogspot.com/
 • iconhttp://www.flickr.com/services/oauth

nevesta.sk - všetko, čo nevesta potrebuje, je teraz na webe ® je registrovaná ochranná známka • ISSN 1338-1245 • Copyright © 2008-2021 •
Prevádzkovateľ portálu: Marketing Web Management, s.r.o. Všetky práva vyhradené • Developed by ©WEBASE • Obsah portálu nevesta.sk je chránený autorským zákonom.
Prepis, šírenie, a/alebo ďalšie sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchadzajúceho súhlasu zakázané • Všeobecné pravidlá portálu
Ako sa zúčastniť Foto dňa?Ako sa pridať na Handmade svadba?Ako sa pridať na Vizáž dňa?