Ako vymyslieť nezabudnuteľný program na svadbu, ktorý zanechá dojem

Svadobný program je časť svadobného dňa, kedy sa chcú všetci dobre baviť a užívať si výnimočné momenty spolu s mladomanželmi. Práve preto je v rámci príprav dôležité dôkladne naplánovať program na svadobnú hostinu. V tomto článku Vám prinášame užitočné tipy, ktoré spravia z Vášho dňa nezabudnuteľný zážitok. Pre Vás aj pre Vašich svadobných hostí.
photo_1
Áno, je fajn, ak sa na svadbe tancuje, hrá hudba, hostia sa môžu slobodne baviť tak, ako sa im zažiada, no určite uznáte, že vytvoriť program s určitým scenárom, vopred pripravenými hrami alebo vtipnými aktivitami bude zaujímavým ozvláštnením a prispeje k tomu, aby sa vaši hostia mali možnosť pobaviť sa a možno zažiť nečakané prekvapenia.10 tipov na nezabudnuteľný svadobný program

1. Svadobné koleso šťastia

Hostia budú môcť zatočením kolesa vyhrať rôzne zaujímavé výhry. Do rulety zaraďte napríklad ceny ako tanec s nevestou, bozk mladomanželov, najbláznivejší tanec ženícha a podobne.

2. Top fakty, ktoré by ste mali vedieť o…

Nechajte na stoloch hostí kartičky so zaujímavými faktami o neveste a ženíchovi. O zábavu máte postarané dvojnásobne – vy pri ich vytváraní a hostia pri ich čítaní. Ak to chcete ešte vylepšiť, môžete dať fakty o neveste na stranu rodiny ženícha a naopak.

photo_3


3. Kalendár narodenín

Nechajte vašim hosťom vyplniť svadobný kalendár. Môžu na ňom vyznačiť svoje narodeniny, alebo významné výročia. Takto nezabudnete na žiadny sviatok dôležitých ľudí vo vašom živote a hostia sa zároveň zabavia.

4. Dobrá rada nad zlato

Položte na svadobné stoly kartičky, na ktoré môžu hostia napísať “predpovede” alebo svoje nápady o vašej budúcnosti. Napríklad: ako by sa mal volať náš pes, aké meno by sme mali dať svojmu prvému dieťaťu, láska by nikdy nemala byť …. A podobne.

5. Jeden stôl = jedna pieseň

Pre každý svadobný stôl určite jednu pieseň. Nechajte na stole názov a text danej piesne. Akonáhle ju DJ zahrá, všetci pri tomto stole sa musia postaviť a tancovať. Ak si trúfnu, môžu využiť text a zaspievať ju.

6. Topánková hra

Obľúbená hra, ktorá sa objavuje vo svadobnom programe a rozosmeje hostí aj samotných mladomanželov. Nevesta a ženích sedia chrbtom k sebe a každý z nich drží jednu svoju a jednu partnerovu topánku. Jeden zo svedkov alebo niekto z hostí následne číta rôzne otázky typu „kto vo vzťahu......robí väčšinu varenia? ..... urobil prvý krok?“ atď. Nevesta a ženích dvíhajú topánky, podľa toho, čo si myslia.

7. Odvoz úplne inak

Pripravte najbližšej rodine jedinečný transport z kostola na hostinu. Veľmi obľúbené sú napríklad viacmiestne limuzíny.

8. Tanečná horúčka

Ohromte hostí úžasnou tanečnou choreografiou vášho prvého mladomanželského tanca. Je to ten najlepší spôsob, ako zanechať v blízkych silné emócie, najmä ak je o vás známe,
že ste tanečné drevá.

photo_2


9. Spoločná fotografia

Samozrejme, že budete mať mnoho svadobných fotografií, avšak zachytiť všetkých hostí na jednej jedinej je výnimočné a pamätné. Naviac, pre svadobčanov bude toto gesto prejavom úcty a ocenenia.

10. Niečo špeciálne

Vytvorte kútik s výnimočnými pôžitkami. Mužov by ste dostali napríklad na kvalitné cigary, ktoré si spoločne môžu vychutnať.


Na záver odporúčame využiť prepravné služby RAI Internacional. Ak potrebujete auto so šoférom alebo prenájom samotného auta na svadbu, tak sú vám plne k dispozícii.Veríme, že vám niektoré z týchto tipov pomôžu v inšpirácii pre váš svadobný program. Hostia budú aj vďaka nim spomínať na vašu svadbu ako na najlepšiu, na akej kedy boli!
Foto: unsplash.com
PR RAI Internacional | 19.11.2019, 09:00