Zažite dokonalé prebudenie s hydrogélovými vankúšikmi od Mary Kay!

Poznáte to aj vy, že sa ráno zobudíte a nespoznáte samu seba? Tiež máte občas pocit, že váš obraz v zrkadle pripomína skôr unavenú pandu než ženu plnú energie? Kruhy pod očami trápia nejednu z nás a my sa ich väčšinou snažíme skryť poriadnym mejkapom. Je to buď záležitosť dedičná, alebo si za ňu môžeme samy – nedostatok spánku či hydratácie. Práve preto nám prichádzajú na pomoc hydrogélové vankúšiky!
titulka
Značka Mary Kay myslí na krásu ženy neustále a aj teraz prišla s ďalšou novinkou, ktorá zaujme každú ženu. 
Hydrogélové vankúšiky pod oči od Mary Kay sľubujú prvé výsledky už po dvoch použitiach za týždeň. 
Mary Kay

Naozaj to funguje?

Rozkošné ružové balenie obsahuje až 30 párov vankúšikov pod oči, takže si môžete skutočne dopriať intenzívnu starostlivosť o vaše očné okolie vyše doby jedného mesiaca. Na malej škatuľke, v ktorej sa produkt nachádza,
je aj potrebný návod a postup, ako si vankúšiky aplikovať.

Hydrogélové vankúšiky pod oči pôsobia na príjemnej báze hydrogélu. Je to voda uzamknutá v gélovom podklade. Vankúšiky využívajú účinky glycerínu, vďaka ktorému priam zaplavujú hydratáciou jemnú pleť očného okolia. Vyživujúce ovocné výťažky pomáhajú upokojiť pleť a uľavujú od pocitu napätia a vysušenia. 
Mary Kay

Mary Kay

Samotná aplikácia je naozaj veľmi jednoduchá. V balení sa nachádza aplikátor, pomocou ktorého viete vankúšiky vybrať a umiestniť pod oči. Vankúšiky majú tvar slzičky a spôsob použitia je len na vás. Najširšia časť vankúšika sa odporúča umiestniť na miesto, ktoré najviac potrebuje špecifickú starostlivosť. 

Mary Kay

Mary Kay

A hotovo, už stačí len relaxovať! Takto vankúšiky necháte pôsobiť 20 minút a následne po odstránení zvyšný gél vmasírujete do pleti. Výsledky pocítite už po prvom použití a pravidelnou aplikáciou dvakrát týždenne povýšite starostlivosť o očné okolie na novú úroveň.

Mary Kay

Mary Kay

Mary Kay

Hydrogélové vankúšiky sú úžasné v tom, že nielen prejasnia a hydratujú vaše očné okolie, zmiernia vaše tmavé opuchy, ale aj ich samotné pôsobenie je jeden zážitok. Príjemne chladia a upokojujú

– Dermatologicky testované

– Oftalmologicky testované 
– Testované na dráždivosť a alergie
– Nekomedogénne
– Vhodné pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek 
– Vhodné na všetky typy pleti 
– Balenie obsahuje 30 párov vankúšikov 


Foto:
Mary Kay

Vladislava Horváthová  | 19.6.2020, 08:00