|

Časopis Nevesta - Special Edition

Na prelome starého a nového roku sme na svet uviedli nové vydanie, a to hneď s niekoľkými krásnymi editoriálmi svadobných šiat, viacerými výnimočnými miestami na svadbu, profesionálnymi dodávateľmi a perfektnými tipmi! Želáme vám, aby ste spolu s novoročnými predsavzatiami a plánmi s radosťou objavovali krásne svadobné modely, inšpirácie na svadbu či profesionálnych dodávateľov - a že ich je naozaj v časopise mnoho!


Časopis Nevesta 2/2018

Je krásne, obsiahle a celkom špeciálne! NOVÉ ČÍSLO on-line časopisu Nevesta totiž na titulke uvádza výherkyňu súťaže Tvár nevesta s Mary Kay! Evka je cover star v čísle, plnom nových trendov, ktoré nevesty čakajú v roku 2019! Na stránkach časopisu môžu prostredníctvom krásnych editoriálov snívať a z množstva inšpirácií potom vyberať to, čo ich najviac vystihuje. V tomto špeciálnom čísle pre vás prinášame krásne editoriály z našej dielne, ale aj svetové trendy nasledujúcej sezóny.


Časopis Nevesta 1/2018

Je krásne, mimoriadne obsiahle a provokatívne! NOVÉ ČÍSLO on-line časopisu Nevesta určite stojí za to, aby ste si ho prečítali. Na OBÁLKE je naša COVER GIRL Viki, ktorej predpovedáme veľkú kariéru. Viki v editoriáli stelesňuje modernú princeznú, ktorou sa túži stať nejedna nevesta. V tomto čísle nájdete krásne svadobné editoriály, bližšie sa pozrieme na svadobnú fotografiu a farby na svadbe a inšpirácie nájdete v krásnych a originálnych reálnych svadbách. Krásne čítanie!


Časopis Nevesta 2/2017

Pre všetky nevesty, ktoré sa už nemôžu dočkať svojho svadobného dňa! Časopis prináša veľkú  dávku inšpirácií, krásnych editoriálov a aj zaujímavých článkov. Pre všetky dievčatá a ženy, ktoré milujú krásne editoriály. Pre všetkých profesionálov, ktorí tvoria a chcú sa ukázať. Začítajte sa do nového, jesenného on-line čísla časopisu Nevesta!


Časopis Nevesta 1/2017

Svadobná sezóna je už v plnom prúde, o pár dní príde oficiálne leto a túto skvelú dvojicu môže vylepšiť už len nové číslo on-line časopisu NEVESTA! Pre všetky nevesty, ktoré ich veľký deň čaká či už tento rok alebo budúci, pre všetky dievčatá a ženy, ktoré zbožňujú svadby a všetko, čo sa so svadbami spája.


Časopis Nevesta 2/2016

Máj je v plnom rozkvete a rovnako titulka nového jarného čísla a vôbec celý časopis. Pastelové, ale aj žiarivé farby vo vás prebudia skryté sily, aby ste sa s vášňou a odhodlaním vrhli do plánovania vašej svadby.


Časopis Nevesta 1/2016

Počujete zvuk rolničiek či zobcovej flauty z rozprávky Tri oriešky pre Popolušku? Tak to sú jasné znamenia Vianoc, ale aj nového zimného čísla on-line Časopisu Nevesta! Slávnostná atmosféra, ktorá z neho priam sála, vás určite zahreje pri srdci...


Vyhľadávanie

sobota, 15. júna 2024
meniny má Vít

Prihlásenie

Meno
Heslo
 
Prihlás sa
Zabudol som heslo >>  
  • iconhttps://www.google.com/accounts/o8/id
  • iconhttps://graph.facebook.com/oauth
  • iconhttp://username.blogspot.com/
  • iconhttp://www.flickr.com/services/oauth

nevesta.sk - všetko, čo nevesta potrebuje, je teraz na webe ® je registrovaná ochranná známka • ISSN 1338-1245 • Copyright © 2008-2021 •
Prevádzkovateľ portálu: Marketing Web Management, s.r.o. Všetky práva vyhradené • Developed by ©WEBASE • Obsah portálu nevesta.sk je chránený autorským zákonom.
Prepis, šírenie, a/alebo ďalšie sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchadzajúceho súhlasu zakázané • Všeobecné pravidlá portálu
Ako sa zúčastniť Foto dňa?Ako sa pridať na Handmade svadba?Ako sa pridať na Vizáž dňa?