|

Chateau Herálec*****

Boutique Hotel & Spa by L'OCCITANE
582 55 Herálec, ČR

Tel.:

 +420 569 669 111 / +420 734 822 640

Email:

 reception@chateauheralec.com

Web:

 www.chateauheralec.com

Poskytované služby:

5 hviezdičkový boutique hotel & club resort Chateau Herálec je symbolom kvality, luxusu,  súkromia a výnimočnosti. Nachádza sa v pomyselnom strede Európy, v srdci českej Vysočiny. Zámok s novogotickými prvkami z 16. storočia je zapísaný do zoznamu národných kultúrnych pamiatok ČR a je jedným z najkrajších českých zámkov. 

Boutique hotel Chateau Herálec je určený širokej verejnosti, ktorá vyhľadáva služby pod jednou strechou na najvyššej úrovni a taktiež manažérom a podnikateľom, ktorí môžu prostredníctvom konceptu Club Resort Chateau Herálec rozvíjať svoje podnikateľské aktivity, tráviť svoj voľný čas v súkromí a podporovať svoj zdravý životný štýl.

Chateau Herálec ponúka svojim klientom exkluzívne ubytovacie kapacity vrátane kráľovského a prezidentského apartmánu, priestory pre spoločenské, kongresové a pracovné stretnutia, športové centrum s golfovým trenažérom, wellness a spa, reštaurácie, bar a archívnu vínnu pivnicu. Výnimočnú atmosféru priamo na zámku dopĺňa kaplnka Sv. Anny s dych vyrážajúcim oratóriom. 

chateau_heralec_text1
Zámok obkolesuje anglický park z 18. storočia a pre tých, ktorí vyhľadávajú aktívny pobyt, chcú spoznať krásy prírody a načerpať z nej energiu, ponúka prostredníctvom Knihy zážitkov nezabudnuteľné chvíle a adrenalín: jazdu hotelovým kabrioletom, let balónom, let vrtuľníkom, golfový trenažér, aquazorbing, psie záprahy, stavanie iglu, cykloturistiku, tradičnú poľovačku a iné.

Fotogaléria spoločnosti

chateau_heralec_galeria1chateau_heralec_galeria8chateau_heralec_galeria15chateau_heralec_galeria14chateau_heralec_galeria2chateau_heralec_galeria3chateau_heralec_galeria4chateau_heralec_galeria7chateau_heralec_galeria9chateau_heralec_galeria13chateau_heralec_galeria12chateau_heralec_galeria11chateau_heralec_galeria10chateau_heralec_galeria6chateau_heralec_galeria5

Vyhľadávanie

štvrtok, 20. januára 2022
meniny má Dalibor

Prihlásenie

Meno
Heslo
 
Prihlás sa
Zabudol som heslo >>  
  • iconhttps://www.google.com/accounts/o8/id
  • iconhttps://graph.facebook.com/oauth
  • iconhttp://username.blogspot.com/
  • iconhttp://www.flickr.com/services/oauth

nevesta.sk - všetko, čo nevesta potrebuje, je teraz na webe ® je registrovaná ochranná známka • ISSN 1338-1245 • Copyright © 2008-2021 •
Prevádzkovateľ portálu: Marketing Web Management, s.r.o. Všetky práva vyhradené • Developed by ©WEBASE • Obsah portálu nevesta.sk je chránený autorským zákonom.
Prepis, šírenie, a/alebo ďalšie sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchadzajúceho súhlasu zakázané • Všeobecné pravidlá portálu
Ako sa zúčastniť Foto dňa?Ako sa pridať na Handmade svadba?Ako sa pridať na Vizáž dňa?