|

Hotel Amade Château *****


930 25 Vrakúň č. 333

Tel.:

 +421 918 620 498 (recepcia)

Email:

 info@hotelamade.sk

Web:

 www.hotelamade.sk

Poskytované služby:

Hotel AMADE CHÂTEAU***** sa nachádza približne 50 kilometrov od Bratislavy v príjemnom prostredí obce Vrakúň, ktorej stopy siahajú až do avarského obdobia. 

Kaštieľ bol rodovým sídlom slávneho grófskeho rodu Amadeovcov a len málo ľudí vie, že odtiaľto pochádza aj autor prvých maďarských básnických spevov László Amade. Kaštieľ bol postavený v romantickom štýle a jeho zariadenie pripomína sladký svet rokoka.

Hotel má k dispozícii 30 izieb, z toho 10 jedinečných apartmánov a 20 luxusných 2-lôžkových izieb. Každá izba má originálne zariadenie. Ich dizajn pripomína dobu Lászlóa Amadeho, kedy sa po chodníkoch vysypaných bielymi kamienkami prechádzali dámy a páni v parochniach tak, ako je to zobrazené na vankúšoch na sedačke v prijímacom salóniku.

Kuchyňa hotela je regionálna a sezónna. Hotel má svoju vlastnú záhradu, ovocný sad a vlastný chov mangalíc. 

V priestoroch Wellness & Spa sa nachádzajú jedinečné turecké HAMMAM kúpele, ktoré naprojektovali a vybudovali odborníci z Turecka. Hammam predstavuje kúsok orientálnej exotiky, ktorú si zamilujete na prvý pohľad. Ponorte sa do horúceho parného kúpeľa a zbavte sa nahromadeného napätia, problémov a myšlienok. Vonkajší aj vnútorný bazén, perličkový kúpeľ či saunový svet sa postarajú o komplexnú regeneráciu Vášho tela a pohladia Vašu dušu. V teplých slnečných dňoch určite oceníte služby vonkajšieho pool baru, kde sa môžete osviežiť po plaveckom výkone.

Prežite Vaše výnimočné dni v hoteli Amade Château, kde sme pripravení na zorganizovanie svadby na kľúč.

hotel_amade_text
Požiadanie o ruku – Romantická večera pri 101 sviečkach je ideálnym prostredím na nezabudnuteľné zásnuby.

Rozlúčka so slobodou - Máte tú neľahkú úlohu pripraviť originálnu rozlúčku so slobodou pre nevestu, alebo chystáte jedinečnú babskú narodeninovú párty pre kamarátku? Oddýchnite si od vyčerpávajúcich príprav a odneste si z Amade Château jedinečnú spomienku. V spolupráci s našou vizážistkou a fotografom si zostavte sériu unikátnych fotografií. Na objednávku ponúkame možnosť zostaviť výnimočnú fotoknihu, ktorá Vám ostáva večnou spomienkou

Svadba - našou špecialitou je svadba! Svadobný obrad sa môže konať v našom starobylom parku alebo v našich slávnostných sálach, mladomanželov prekvapíme apartmánom. Veľa šťastia!

Svadobná cesta - Radi u nás privítame mladomanželov, ktorým na želanie zabezpečíme romantické programy, ako letný popoludňajší oddych - piknik: na tráve rozprestretá károvaná deka, prútený košíček, domáce delikatesy a chladené víno (ktoré čašník podáva v bielych rukaviciach) garantovane očaria každú ženu. V blízkosti hotela sa nachádza Amade les, ktorý je ideálnym miestom na romantické prechádzky. Na spoznanie žitnoostrovskej prírody odporúčame pamätnú vodnú túru. Pádlovanie po dunajských ramenách v Bodíkoch – v sprievode edukovaných sprievodcov, od mája do septembra. Počas túry navštívite rozprávkové kúty a spoznáte jedinečné živočíšne druhy. Ďalšie programy Vám radi ponúkneme na vyžiadanie.

Oslava výročia – Náš tip: prekvapte svoju polovičku romantickou vínnou večerou.

Romantické pobyty - Ak túžite stráviť spoločné chvíle a nechať sa rozmaznávať luxusom, ste na najlepšom mieste! Romantický kaštieľ, nádherný anglický park, výnimočné wellness procedúry,  originálne turecké kúpele, zaujímavé programy a samozrejme gastronomické zážitky Vám spríjemnia pobyt u nás. 

hotel_amade_text2
facebook_ikona_mala
youtube_ikona_mala
pinterest_katalog_ikona
instagram_logo_70

Fotogaléria spoločnosti

hotel_amade_1hotel_amade_8hotel_amade_9hotel_amade_7hotel_amade_3hotel_amade_19hotel_amade_12hotel_amade_10hotel_amade_5hotel_amade_4hotel_amade_18hotel_amade_14hotel_amade_11hotel_amade_16hotel_amade_17hotel_amade_13hotel_amade_6hotel_amade_15

Vyhľadávanie

štvrtok, 20. júna 2024
meniny má Valéria

Prihlásenie

Meno
Heslo
 
Prihlás sa
Zabudol som heslo >>  
  • iconhttps://www.google.com/accounts/o8/id
  • iconhttps://graph.facebook.com/oauth
  • iconhttp://username.blogspot.com/
  • iconhttp://www.flickr.com/services/oauth

nevesta.sk - všetko, čo nevesta potrebuje, je teraz na webe ® je registrovaná ochranná známka • ISSN 1338-1245 • Copyright © 2008-2021 •
Prevádzkovateľ portálu: Marketing Web Management, s.r.o. Všetky práva vyhradené • Developed by ©WEBASE • Obsah portálu nevesta.sk je chránený autorským zákonom.
Prepis, šírenie, a/alebo ďalšie sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchadzajúceho súhlasu zakázané • Všeobecné pravidlá portálu
Ako sa zúčastniť Foto dňa?Ako sa pridať na Handmade svadba?Ako sa pridať na Vizáž dňa?