|

Hotel *** Marlene

Dedovka 1799
023 01 Oščadnica

Tel.:

 041/4382 732, 041/4382 733

Email:

 marlene@marlene.sk

Web:

 www.marlene.sk

Poskytované služby:

3* Hviezdičkový hotel v srdci Kysuckých Beskýd symbolizujúci súlad tradičného s moderným. Drevené prvky, či už vonkajšie alebo vnútorné, sú v dokonalej súhre s okolitým lesom a prírodou.


marlene_titulna


Svadba v Hoteli *** Marlene

Svadobné hostiny organizujeme v reštaurácii a v kongresovej sále. 
Reštaurácia s kapacitou do 75 osôb je vhodná pre menšie svadby. Celá reštaurácia je drevená a vytvára veľmi tradičný dojem. Kongresová sála je klasická sála s kapacitou do 120 osôb. Ideálna na väčšie svadby, výhodou je najmä veľký parket.
Amfiteáter s pódiom využívame hlavne v lete na netradičný obrad v prírode.

Od vzniku hotela je našim cieľom poskytnúť našim hosťom široké spektrum služieb pod jednou strechou. Do 29  priestranných izieb s celkovým počtom 112 lôžok bez problémov ubytujete všetkých svojich hostí. Apartmán LUX pre mladomanželov je komfortná izba s výhľadom na okolitú prírodu, do ktorej sa hostia nie len na výročie veľmi radi vracajú. 

Výzdoba sály je takisto súčasťou našich služieb, pri ktorej vám veľmi radi poradíme.
Pri príchode vás a vašich hostí privíta zbojník nasleduje tradičné pílenie dreva a rozbitie taniera. Po dobrej robote si so šuhajom pripijete a ten vás následne zavedie do sály.

Moderná kuchyňa kombinovaná s profesionálnou obsluhou sa postará o vašu spokojnosť. Toto sa ukáže hlavne pri výbere svadobného menu, kde si môžete nakombinovať rôzne hlavné jedlá a prílohy. A o správnosti výberu sa neskôr presvedčiť pri ochutnávke.
Neskoršia večera je podávaná formou rautu.
Počas celej oslavy vám naša obsluha pomôže so všetkými požiadavkami ako napríklad krájanie torty a podobne.


Oddych po oslave vám poskytneme vo wellness centre s plaveckým bazénom, vírivkou, parnou a fínskou saunou prípadne si oddýchnete v nádhernom horskom prostredí s detskými ihriskami a vonkajšou posilňovňou.

Máte záujem o rezerváciu termínu? 

Tak nám neváhajte zavolať, spoločne nájdeme termín a dohodneme osobné stretnutie s pani majiteľkou, ktorá sa postará o to, aby sa vaša svadba stala nezabudnuteľnou.


Hotel *** Marlene na Facebooku

facebook_ikona_mala

Fotogaléria spoločnosti

reataur†cia-5-kopiareataur†cia-2-kopiareataur†cia-3-kopiasvadba-kongres-okruhle-stoly-2019-2-kopiasvadba-kongres-okruhle-kopiareataur†cia-8-kopiareataur†cia-7-kopiareataur†cia-1-kopiareataur†cia-6-kopiareataur†cia-4-kopiapriv°tanie-svadba-2019-kopiaokruhle-stoly-svadba-2019-kopiaflank-steak-aal†t-kopiaaal†t-cvikea-kopiasvadba-reataur†cia-predjedlo-bruschetta-kopiasvadba-reataur†cia-2-2019-kopiasvadba-reataur†cia-2019-3-kopiacandy-bar-svadba-2019-kopiasvadba-reataur†cia-2019-kopiasvadba-okruhle-stoly-2019-kopiasvadba-kongres-okruhle-stoly-2019-kopiamarlene_2marlene_3marlene_1marlene_4marlene_9marlene_8marlene_7marlene_6marlene_5

Vyhľadávanie

sobota, 20. apríla 2024
meniny má Marcel

Prihlásenie

Meno
Heslo
 
Prihlás sa
Zabudol som heslo >>  
  • iconhttps://www.google.com/accounts/o8/id
  • iconhttps://graph.facebook.com/oauth
  • iconhttp://username.blogspot.com/
  • iconhttp://www.flickr.com/services/oauth

nevesta.sk - všetko, čo nevesta potrebuje, je teraz na webe ® je registrovaná ochranná známka • ISSN 1338-1245 • Copyright © 2008-2021 •
Prevádzkovateľ portálu: Marketing Web Management, s.r.o. Všetky práva vyhradené • Developed by ©WEBASE • Obsah portálu nevesta.sk je chránený autorským zákonom.
Prepis, šírenie, a/alebo ďalšie sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchadzajúceho súhlasu zakázané • Všeobecné pravidlá portálu
Ako sa zúčastniť Foto dňa?Ako sa pridať na Handmade svadba?Ako sa pridať na Vizáž dňa?