Diskusia > Láska, vzťahy, rodina > NETiketa nevesty
|

od admin » 22.2.2010, 17:54

NETiketa nevesty
Pravidlá diskusného fóra www.nevesta.sk

Diskusné fórum, Poradňa, Bazár a ostatné funkcie portálu sú otvorené pre každého návštevníka alebo návštevníčku portálu nevesta.sk a slúžia na výmenu a zdieľanie informácií, skúseností, nápadov, radostí a starostí. V Poradni môžu užívatelia/užívateľky (ďalej len „užívateľ“, „užívatelia“) požiadať o radu a zároveň dostať odpovede na svoje otázky.

Používanie Diskusného fóra a Poradne je zdarma, avšak každý užívateľ, ktorý v nich chce aktívne prispieť svojím komentárom alebo otázkou, musí byť zaregistrovaný a/alebo prihlásený.

Cieľom portálu nevesta.sk (ďalej len „portál“, „my“, „nás“, „naším“) je vytvoriť priateľskú a konštruktívnu atmosféru, preto prosíme užívateľov, aby okrem Všeobecných pravidiel portálu www.nevesta.sk rovnako dodržiavali nasledujúce pravidlá, túto NETiketu nevesty:

§ 1
V diskusii pristupovať k ostatným užívateľom tolerantne, s porozumením a s rešpektom k odlišným názorom. Invektívy, urážky, hrubé nadávky a osočovanie sú zakázané, budú z fóra vymazané a môžu viesť k vylúčeniu z fóra, alebo až k zrušeniu registrácie užívateľa. V prípade akéhokoľvek podozrenia z porušovania tohto pravidla prosíme ostatných užívateľov, aby na to okamžite upozornili e-mailom alebo rýchlou poštou moderátorku fóra alebo admina.

§ 2
Úlohou administrátorov a moderátorov portálu nevesta.sk je priebežne kontrolovať obsah jednotlivých príspevkov vo fórach a odstraňovať tie, ktoré nie sú v súlade s pravidlami fóra. Napriek tomu zdôrazňujeme, že zverejnené témy, názory a informácie vyjadrujú názory ich autorov a prevádzkovateľ portálu nemôže byť za tento obsah braný na zodpovednosť.

§ 3
Prevádzkovateľ portálu si vyhradzuje právo, užívateľmi založené témy a príspevky vymazať v prípade, že porušujú Všeobecné pravidlá portálu www.nevesta.sk a/alebo NETiketu nevesty, alebo aj bez udania dôvodu, ale aj témy a príspevky preložiť do inej, tématicky vhodnejšej skupiny, príp. uzamknúť.

§ 4
Diskusné fórum portálu www.nevesta.sk je určené výhradne na výmenu informácií a skúseností užívateľov ako súkromných osôb. Nie je určené fyzickým a/alebo právnickým osobám na komerčné účely, teda na ponúkanie tovaru a služieb. Vymenovanie produktov alebo značiek je principiálne možné. Upozorňujeme však na skutočnosť, že je zakázané prihlásiť sa do diskusného fóra s úmyslom ponúkať produkty alebo služby, alebo ich akýmkoľvek spôsobom propagovať. Odkazy na webové stránky firiem, a/alebo podpisy v mene firiem, a/alebo používateľské mená s firemným názvom, takisto ako aj opis obchodnej činnosti sú na diskusnom fóre zakázané. Všetky príspevky a/alebo používateľské mená, ktoré budú v rozpore s týmito pravidlami, budú okamžite a bez predchádzajúceho upozornenia vymazané. Opakované nerešpektovanie tohto pravidla bude viesť k vylúčeniu z komunity diskutujúcich na fóre.

§ 5
Osoby a firmy, ktoré majú záujem o reklamu na našom portáli, prosíme, aby nás kontaktovali na e-mailovej adrese reklama@nevesta.sk. Veľmi radi im poradíme vhodný spôsob prezentácie ich firmy tak, aby sa dostali čo najbližšie k svojim zákazníkom.

§ 6
Je výslovne zakázané, kontaktovať užívateľov portálu, ako aj žiadať od nich informácie o ďalších užívateľoch s úmyslom ponúkať im svoj tovar alebo služby. Zneužívanie služby „rýchla pošta“ za týmto účelom je takisto výslovne zakázané. Prosíme užívateľky alebo užívateľov, ktorí boli takýmto spôsobom kontaktovaní, aby nás o tom bezodkladne informovali.

§ 7
Zasielanie nevyžiadaných e-mailov na adresy užívateľov portálu je zakázané. Takéto správanie bude viesť k vylúčeniu z komunity.

§ 8
Linky na iné fóra, zaoberajúce sa svadobnou tématikou nie je dovolené uvádzať a budú okamžite vymazané. Zverejňovanie zoznamov takýchto portálov je takisto zakázané.

§ 9
Užívateľ smie na portál vkladať len texty, obrázky alebo videá, ktorých je sám autorom, alebo ku ktorým má autorské práva alebo súhlas autora. Za porušenie autorských práv nesie zodpovednosť výlučne sám užívateľ.

§ 10
Uverejňovanie tém, príspevkov alebo správ s nevhodným, obscénnym, vulgárnym, sexuálnym alebo znevažujúcim či urážlivým obsahom, takisto ako aj obsahom, ktorý je v rozpore s právnymi predpismi platnými v SR, je výslovne zakázané.

§ 11
Obrázky, fotografie a videá, ktoré budú užívatelia vkladať do svojich fotoalbumov, profilu, bazáru a pod., nesmú spolu prekročiť veľkosť 50 Mb.

§ 12
Prosíme užívateľov/užívateľky, aby pri zakladaní svojej témy dbali na tématicky správne zaradenie do založených, už existujúcich hlavných tématických okruhov. Názov témy by mal byť výstižný a stručný. Tie isté príspevky v rôznych fórach, príp. opakovane vkladané príspevky môžu byť preto vymazané.

§ 13
Nerešpektovanie niektorého z uvedených pravidiel môže viesť k trvalému vylúčeniu z komunity portálu nevesta.sk a k zrušeniu registrácie na portáli www.nevesta.sk.

§ 14
Registráciou, prihlásením a využívaním portálu www.nevesta.sk užívateľom, ako aj využívaním diskusného fóra, poradne, bazáru a pod. užívateľom sa má za to, že sa užívateľ s týmito podmienkami oboznámil a že ich akceptoval.


Želáme vám veľa zábavy pri surfovaní svetom svadieb na www.nevesta.sk. Dúfame, že prostredníctvom fóra získate mnoho užitočných nápadov a informácií.

Vaša nevesta.skadmin
príspevky: 53
naposledy online:5.10.2016
štvrtok, 18. júla 2024
meniny má Kamila

Prihlásenie

Meno
Heslo
 
Prihlás sa
Zabudol som heslo >>  
  • iconhttps://www.google.com/accounts/o8/id
  • iconhttps://graph.facebook.com/oauth
  • iconhttp://username.blogspot.com/
  • iconhttp://www.flickr.com/services/oauth

nevesta.sk - všetko, čo nevesta potrebuje, je teraz na webe ® je registrovaná ochranná známka • ISSN 1338-1245 • Copyright © 2008-2021 •
Prevádzkovateľ portálu: Marketing Web Management, s.r.o. Všetky práva vyhradené • Developed by ©WEBASE • Obsah portálu nevesta.sk je chránený autorským zákonom.
Prepis, šírenie, a/alebo ďalšie sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchadzajúceho súhlasu zakázané • Všeobecné pravidlá portálu
Ako sa zúčastniť Foto dňa?Ako sa pridať na Handmade svadba?Ako sa pridať na Vizáž dňa?