|

Technopol Centrum

Kutlíkova 17
852 50 Bratislava

Tel.:

 02/ 682 86 272, 0903 281 859

Email:

 beata.berzediova@technopolservices.sk

Web:

 www.technopolcentrum.sk

Kontaktná osoba:

Beata Berzediová

Poskytované služby:

Congress Centre a Catering tvoria dve esencie značky BIZNISUITE, zaoberajúce sa komplexným zabezpečení spoločenských akcií vo vlastných priestoroch alebo v priestoroch zodpovedajúcich aj najnáročnejším požiadavkám klienta.

Viac, ako 10-ročné skúsenosti v oblasti gastronomických služieb a profesionálny personál s radosťou prispejú k tomu, aby sa aj váš svadobný banket pre vás stal nezabudnuteľnou udalosťou.


CONGRESS CENTRE

Klimatizovaná sála a reštaurácia ponúka komplexné zabezpečenie akcií rozličného charakteru – svadby, stužkové slávnosti, plesy, recepcie, bankety a pod.
Využitím priľahlej kongresovej sály je možné pripraviť posedenie s kapacitou až 200 osôb. Variabilita charakteru však umožňuje pripraviť aj intímnejšiu oslavu pre menší počet osôb, s rôznymi druhmi sedenia, s tanečným parketom, alebo bez neho, všetko podľa individuálnych požiadaviek. 

Súčasťou reštaurácie je salónik s kapacitou do 30 osôb s možnosťou jeho predelenia na dve časti a taktiež variabilného usporiadania sedenia.


technopol_text
Poskytované služby:


- prenájom vlastných priestorov, 
- prenájom vybavenia priestorov, 
- kompletný gastronomický servis podľa druhu akcie a požiadaviek, 
- profesionálnu obsluhu a personál, 
- výzdoba a aranžérske práce na mieru.

 

Spoločenské akcie:


- svadby 
- stužkové slávnosti 
- rodinné oslavy 
- recepcie 
- bankety 
- kongresy a konferencie, 
- semináre, 
- módne prehliadky a iné

 

CATERING

Služba Catering Vám ponúka usporiadanie spoločenských podujatí, dotvorených Vašimi potrebami a predstavami celej poriadanej akcie.
A čo svadba? Myslíte si, že usporiadanie svadby je pre Vás veľmi náročné? S našou pomocou to zvládnete veľmi ľahko. Stačí len načrtnúť Vašu predstavu a my Vám pripravíme individuálny návrh riešenia Vašej svadby. Túžite po niečom inom ako po klasickej svadbe? Radi Vás zavedieme do sveta, baroka, futurizmu, ďalekého východu, alebo do sveta rozprávky.


technopol_text_raut


Techopol Centrum na Facebooku


facebook_ikona_mala

Fotogaléria spoločnosti

technopol_galeria_001technopol_galeria_002technopol_galeria_003technopol_galeria_004technopol_galeria_005technopol_galeria_006technopol_galeria_007technopol_galeria_008technopol_galeria_009technopol_galeria_010technopol_galeria_011technopol_galeria_013technopol_galeria_012technopol_galeria_014

Vyhľadávanie

nedeľa, 26. mája 2024
meniny má Dušan

Prihlásenie

Meno
Heslo
 
Prihlás sa
Zabudol som heslo >>  
  • iconhttps://www.google.com/accounts/o8/id
  • iconhttps://graph.facebook.com/oauth
  • iconhttp://username.blogspot.com/
  • iconhttp://www.flickr.com/services/oauth

nevesta.sk - všetko, čo nevesta potrebuje, je teraz na webe ® je registrovaná ochranná známka • ISSN 1338-1245 • Copyright © 2008-2021 •
Prevádzkovateľ portálu: Marketing Web Management, s.r.o. Všetky práva vyhradené • Developed by ©WEBASE • Obsah portálu nevesta.sk je chránený autorským zákonom.
Prepis, šírenie, a/alebo ďalšie sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchadzajúceho súhlasu zakázané • Všeobecné pravidlá portálu
Ako sa zúčastniť Foto dňa?Ako sa pridať na Handmade svadba?Ako sa pridať na Vizáž dňa?