Katalóg firiem > VŠETKO PRE OBRAD > Hudba na obrad > Pianista Peter Zbranek
|

Pianista Peter Zbranek

Pianista na svadbu

Tel.:

 0907 403 022

Email:

 info@pianista.sk

Web:

 www.pianista.sk

Poskytované služby:

Umocnite výnimočnosť svojho svadobného dňa úžasnou a príjemnou živou hudbou.

Zažite nezabudnuteľný a rozprávkový svadobný obrad za zvuku prekrásnych tónov klavíra. 

Piesne v mojom podaní vyčaria tú pravú romantiku pri príchode mladomanželov k oddávajúcemu, počas výmeny prsteňov či pri odchode z obradnej siene. Svojou hrou tiež rád navodím nádhernú atmosféru v priebehu usádzania svadobných hostí ešte pred samotným obradom, ale aj počas gratulácií či pri fotení po jeho skončení. Ponúkam široký repertoár plný krásnych skladieb, rád si ale pre Vás pripravím aj konkrétne piesne na želanie, ak mi o nich dáte vedieť s dostatočným predstihom. Klavírna hudba sa perfektne hodí na cirkevný sobáš v kostole aj na civilný obrad na úrade. Svadba vonku nie je problémom – zabezpečím dokonalé ozvučenie, ktoré skrášli váš svadobný deň.

Svadobná hostina je tiež skvelou príležitosťou, ako spríjemniť atmosféru momentu klavírnou hudbou. Na svojom klavíri Vám zahrám príjemný a tichý podklad počas príchodu a usádzania svadobčanov, ale aj v priebehu celej večere. Vďaka zaujímavému repertoáru skladieb bude vašim hosťom chutiť. V prípade záujmu spojím v prestávkach medzi chodmi či v tanečnej zábave hru na klavíri aj so spevom, čím sa postarám o dokonalú zábavu pre Vás i všetkých Vašich hostí.

Klavírna hudba je vhodná na svadby malé ale aj tie väčšie. Spojenie jedinečného zážitku a úžasnej živej hudby je pohladením pre duše a srdcia mladomanželov a hostí. A ak sa na svadbu ešte len chystáte, rád budem na klavíri sprevádzať i Vaše zásnuby, vďaka čomu sa žiadosť o ruku stane nezabudnuteľnou pre oboch snúbencov.

Pianista.sk na Facebooku 
facebook_ikona_mala

Pianista.sk na YouTube

youtube_logo_full_colorPrečítajte si článok:

Fotogaléria spoločnosti

pianista_8pianista_7pianista_6pianista_5pianista_4pianista_3pianista_1pianista_2

Vyhľadávanie

štvrtok, 25. júla 2024
meniny má Jakub

Prihlásenie

Meno
Heslo
 
Prihlás sa
Zabudol som heslo >>  
  • iconhttps://www.google.com/accounts/o8/id
  • iconhttps://graph.facebook.com/oauth
  • iconhttp://username.blogspot.com/
  • iconhttp://www.flickr.com/services/oauth

nevesta.sk - všetko, čo nevesta potrebuje, je teraz na webe ® je registrovaná ochranná známka • ISSN 1338-1245 • Copyright © 2008-2021 •
Prevádzkovateľ portálu: Marketing Web Management, s.r.o. Všetky práva vyhradené • Developed by ©WEBASE • Obsah portálu nevesta.sk je chránený autorským zákonom.
Prepis, šírenie, a/alebo ďalšie sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchadzajúceho súhlasu zakázané • Všeobecné pravidlá portálu
Ako sa zúčastniť Foto dňa?Ako sa pridať na Handmade svadba?Ako sa pridať na Vizáž dňa?